Familyfithouse.cz

Ubytování

Ubytování

V objektu se nachází dva apartmány. V každém apartmánu je jeden pokoj s plně vybavenou kuchyní a koupelnou. V každém z apartmánů je manželská postel 180cm široká. Je zde také možnost jedné přistýlky a samozřejmě dětské postýlky. Byty jsou dále vybaveny Smart televizi, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a varnou deskou a kávovarem. 

Naše ubytování je jedinečné v tom, že součástí objektu je klimatizovaná tělocvična o velikosti 8m x 4,5m  (tělocvična je stále volná kromě pondělí a čtvrtku od 17:00 – 19:00, kdy probíhá v tělocvičně kruhový trénink). Tělocvična je ideální pro cvičení, tréninky tance, jógu nebo pro aktivity během deště. Tělocvična je pro hosty zdarma. Uvnitř tělocvičny jsou expandery, kettlebelly, činky atd.

Hned vedle objektu je přístřešek, který se skládá ze sauny a z místnosti, kde si hosté mohou uzamknout lyže nebo kolo. 

Sauna je k dispozici pro hosty za zvýhodněnou cenu (460 Kč).  Při pobytu na 4 noci mají hosté 1 vstup do sauny zdarma. Při pobytu na 5 nocí a více mají hoste zdarma 2 vstupy. K ochlazení slouží káď Budfitter a sprcha.  

Objekt má dvě terasy. Terasy můžou hosté využívat  k relaxaci nebo ke grilování.

S hosty se rádi při check-inu sejdeme, ale v případě, že byste chtěli přijet pozdě večer, můžete se u nás ubytovat u bezkontaktně. Klíč je uschován v uzamykatelné skřínce na číselný kód, který Vám řekneme před začátkem vašeho pobytu.

Lokalita

Objekt se nachází v klidné lokalitě v Bystřici nad Olší. Do centra obce to je od nás 500 metrů. Sportovního areál ZŠ Bystřice (bazén, ovál, fotbalové, basketbalové hřiště, dětské a workoutové hřiště) je od našeho objektu vzdálen asi 300m.  Je zde dobrá dopravní dostupnost.  Na vlak to je asi 800m, na nebjližší autobusovou zastávku 600m, autem se dostanete na rychlostní komunikaci směr Frýdek – Místek nebo ve směru Čadca za 2 minuty. 

Okolí

Nejbližší restaurace je vzdálená 200m.  Do Třince to je 5 km.  Pokud chcete do přírody, pěšky je to od nás do lesa za 5 minut. Z objektu můžete přímo vyrazit na jednu z mnoha turistických stezek (na Filipku, na Loučku, na Velkou Čantoryji nebo na okruh kolem Prašivé).

V Bystřici je dostatek vyžití: mnoho restaurací, kino, jízdárna nebo krytý bazén.

Parkování

Objekt má vlastní parkoviště pro cca 4 auta, které je samozřejmě pro klienty zdarma. 

Recenze ubytování

Mezi poslední snímky v galerii jsme přidali recenze z Booking.com, kde jsme za rok 2022 získali hodnocení 9.6

 

Hostům se snažíme poskytnout co největší komfort. Ubytování je vždy maximálně čisté. Samozřejmostí jsou osušky, plně vybavená kuchyně, káva, mycí prostředky a tablety do myčky. 

Cena pronájmu

Jeden apartmán

 1 400 – 1 800Kč/noc.

Celý objekt 

4 500Kč – 6 500Kč/noc (max. 11 osob).

Cena je závislá na délce pobytu a počtu hostů.

 

Doporučujeme Vám si zarezervovat ubytování přímo u nás: 

1. Ověřte si dostupnost ubytování na FamilyFitHouse –  Booking.com

2. Napíšete nám přes odkaz níže (prosím uveďte termín, počet nocí a hostů) nebo nás můžete kontaktovat přímo na 739 278 291.

3. Dostanete slevu oproti rezervaci přes Booking.

4. Zašlete nám vratnou zálohu cca. 30 procent celkové ceny pobytu.

 (Záloha je vratná nejpozději 5 dní před nastoupením k pobytu.)

5. Po přičtení zálohy na náš účet, dostanete potvrzující SMS a vaše rezervace se stane platná. 

Napište nám